درباره ما

این کلینیک در سال ۱۳۸۱ به همت استاد حمید خاکشور در یکی از خیابان های مرکزی شهر با هدف خدمت رسانی به بیماران تاسیس گردید.عمل های جراحی در رشته های مختلف فوق تخصصی قرنیه شبکیه استرابیسم و اکولوپلاستیک در این کلینیک توسط پزشکان خبره انجام می پذیرد.
در این مرکز دستگاههای مجهز جهت انجام اقدامات تشخیصی و درمانی مختلف درزمینه چشم پزشکی با تکنولوژی روز دنیا موجود می باشد سعی داریم دراین مجموعه خدمات نوین چشم پزشکی در اسرع وقت به بيماران و مراجعين محترم داخلي و ديگر کشورهاي همجوار و حتي هموطنان مقيم ساير کشورها ارائه شود.

 

از طرف ریاست، مدیریت و کلیه کارکنان، مقدم شما را به کلینیک فوق تخصصی چشم پزشکی نویددیدگان گرامی میداریم وبه شما خوش آمد میگوئیم.

به شما اطمینان می دهیم که کلیه دست اندرکاران، پزشکان و جراحان این کلینک تمام تلاش خود را بکار گرفته اند تا روند معاینه، تشخیص، درمان و اقامت شما در بهترین و شایسته ترین شرایط انجام گردد.

پیشاپیش از هرگونه انتظار درنوبت که ممکن است به علت تراکم مراجعین پیش آید پوزش می طلبیم.

به شما اطمینان می دهیم که تمامی پرسنل و پزشکان به صورت مداوم در جهت ارائه خدمت به شما مراجعین محترم مشغول تلاش و فعالیت می باشند. مطمئن باشید برای انجام مراحل معاینه ودرمان شما وقت و تلاش لازم اختصاص داده خواهد شد.

با مطالعه قسمتهای مختلف سایت و آشنائی کامل از مسیر و مراحل درمان می توانید اطلاعات مفیدی در مورد بیماری خود و نحوه درمان آن بدست آورید.

لطفا پیشنهادات و انتقادات خود را با ما درمیان بگذارید.

پزشکان ما