دستگاه Sirius_Peramis

ترکیب دو دستگاه تشخیصی پرامیس و سیریوس، قدرتمندترین دستگاه تشخیصی چشم پزشکی را برای کلینیک چشم نویددیدگان ایجاد کرده است.
دستگاه سیریوس با داشتن یک سیستم توپوگرافی مبتنی بر پلاسیدو رینگ که بصورت هم محور با دوربین دوار شیمفلاگ قرارگرفته، به عنوان یک دستگاه تشخیصی ایده آل و کامل برای کلیه درمانهای اصلاحی رفرکتیو و جراحی های قرنیه محسوب می گردد. داشتن دو نوع سنسور اندازه گیری، امکان اسکن و تحلیل سه بعدی کل قرنیه و سگمان قدامی را تنها در یک مرحله به جراح می دهد. سیریوس می تواند کل سگمان قدامی را در کمتر از یک ثانیه اسکن کرده و اطلاعات بسیار دقیقی از وضعیت بیمار ارائه نماید. رزولوشن خارق العاده یک میکرومتر به دستگاه اجازه می دهد کوچکترین نامنظمی های سطح قرنیه را آشکار کرده و نقشه بسیار دقیقی از ابریشن های چشم بیمار تهیه کند. با استفاده از اطلاعات حاصل می توان تحلیل دقیقی از نقشه های توپگرافی خلفی و قدامی و توتال ویوفرانت قرنیه داشت. به همچنین تحلیل دقیقی از عمق اتاقک قدامی، وضعیت گلوکوما و همچنین نقشه های منحنی تانژانتیال و اگزیال در دسترس می باشد.
در کنار این اطلاعات، نرم افزار ماژول منحصر به فردی در زمینه بررسی احتمال وجود کراتوکونوس دارد که می تواند بصورت بسیار دقیقی وجود کراتوکونوس را اعلام نماید.
 دستگاه پرامیس تنها دستگاهی است که با ترکیب یک سیستم توپوگرافی پلاسیدو رینگ و یک ابرومتر می تواند فقط با یک اندازه گیری مشخصات اپتیکی، قرنیه و کل چشم را اسکن و تحلیل نماید. به لطف سنسور جدید پیرامید ویوفرانت بکار رفته در این دستگاه، ابرومتری با دقت و رزولوشن باورنکردنی ۴۵۰۰۰ نقطه انجام می شود. چنین رزولوشن بالایی به همراه توپوگرافی هم محور بسیار دقیق که با دقت یک میکرومتر نامنظمی های سطح قرنیه را آشکار می کند تنها یک هدف را دنبال می کنند و آن چیزی نیست جز تشخیص و تحلیل فوق دقیق ابریشن های قرنیه و کل چشم به صورت همزمان.
 
 
دستگاه پنتاکم
یک دستگاه تشخیصی  است که برای اندازه گیری و معاینه سگمان قدامی چشم طراحی شده است. به عبارت دیگر یک توپوگرافی بسیار پیشرفته می‌باشد که علاوه بر سطح جلوی قرنیه، سطح خلفی و عمق آنرا نیز بررسی می‌کند . با این دستگاه علاوه بر توپوگرافی٬ می‌توان ضخامت قرنیه را در نقاط متعدد اندازه گیری کرد . همچنین عمق اتاق قدامی در مناطق مختلف اندازه گیری می‌شود . پنتاکم از یک شیوه پیشرفته تصویر برداری به نام  Sheimpflugاستفاده می کند و تصاویرگرفته شده توسط این سیستم دقیق تر و واضح تر از سیستم های قبل هستند علاوه بر این، پنتاکم قادر است پارامترهای فراوانی را از سطح و عمق قرنیه اندازه گیری کند که توپوگرافی های معمولی قادر به انجام آنها نیستند .

 

 

 

 

 

 

 

 

با پر کردن این فرم می توانیم برای معالجه شما مشورت کنیم. مشاوران ما به بررسی فرم شما می پردازند و به زودی با شما تماس می گیرند

فرم درخواست